Pomysł na wakacje – obóz językowy dla młodzieży

Obóz językowy dla młodzieży – ciekawy pomysł na wakacje

Nie chcesz, aby Twoje dziecko kolejne wakacje spędziło przed telewizorem? Potrzebujesz ciekawego pomysłu na wakacje? Zapisz dziecko na obóz językowy dla młodzieży. Dlaczego? Obóz językowy dla młodzieży jest organizowany w wielu krajach Europy. Możesz wybrać słoneczny Cypr. W godzinach porannych uczeń jest na zajęciach, a popołudniami zwiedza wyspę i relaksuje się na rajskich plażach. Kursy językowe są prowadzone przez profesjonalną kadrę, której misją jest indywidualne podejście. Międzynarodowe środowisko sprawi, że twoje dziecko poczuje się pewniej i nawiąże nowe kontakty.

Obozy językowe – dlaczego warto zapisać dziecko?

Nie od dziś wiadomo, że umysł dziecka jest dużo bardziej chłonny niż umysł dorosłego człowieka. Naukę języka obcego najlepiej rozpocząć od najmłodszych lat. Obozy językowe uczą dzieci szybszego zapamiętywania języków obcych. W krótkim czasie Twoje dziecko opanuje umiejętności szybciej niż jego rówieśnicy nie mający kontaktu z innym językiem. Nauka języka obcego rozbudza pasję, ciekawość świata oraz sprawia, że dziecko nie ma problemów z komunikacją. Obozy językowe sprzyjają także w rozwoju umiejętności społecznych i interpersonalnych.

Najczęściej wybierane języki obce

Najczęściej wybieranymi językami przez rodziców da swoich dzieci są język angielski, niemiecki i francuski. Dalej plasują się język hiszpański oraz chiński i japoński.

Jaki poziom języka musi prezentować dziecko, aby móc samodzielnie jechać na obóz językowy?

Jeśli myślisz, że obozy językowe są tylko dla dzieci, które już uczyły się języka, to jesteś w błędzie! Kursy językowe są organizowane także dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *